upoznavanje.name | Upoznavanje
upoznavanje.name | Upoznavanje

upoznavanje.name | Upoznavanje

duke kërkuar një burrë Bisedë - folie | Ulaanbaatar | Franca


Foto duke ardhur

folie Binjakët
Franca, Ulaanbaatar

Unë jam një grua, 32
duke kërkuar një burrë nga 28 deri 32

69dn0hzksh

dërgo një email
dërgo një imazh emocionesh
Kalo përpara profilin
Shto si shok


Ditëlindja: 1987-06-08 
Lloji i marrëdhenies: Bisedë
Vendi im: Franca
Qyteti im: Ulaanbaatar
Fraza ime e përshëndetjes: welcome my heart 
Pamja
Gjatësia ime: 5' 6" (1.68 m.)
Pesha ime: 110 lbs. (50 kg)
Flokët e mi: E zezë
Sytë e mi: Kaf
Lloji I trupit tim: I pakët
Pjesa më e mirë e trupit tim: Sytë
Raca ime: Aziatike
Familja
Statusi im martesor: Beqar
Fëmijët: Asnjë
Rreth fëmijëve: Ndonjë ditë
Situata ime e jetesës: Jetoni me prindërit
 
Kafshët e mia shtëpiake të preferuara: Mace
Peshk
 
Sociale
Të ardhurat e mia: Më pak se 100 dollarë për muaj
Edukimi im: Shkolla e mesme
 
Specialiteti im: Media/Gazetari
 
Unë flas: Frëngjisht
Mongolisht
 
Stili i jetës
Bindjet politike: Liberale
Hobi im: Klubi i librit/Diskutim
Karta luajtëse
Kampingu
Sportet luajtëse
Të gatuarit
Besimi fetar
Pazari/Antike
Udhëtim/pamje
Filma/Video
Të shohim sporte
Muzikë dhe koncerte
 
Sporti im i preferuar: Tenis
Snuker
Ciklizëm
Basketboll
Not
Ski
Snoubord
Kërcim
 
Besimi fetar: Budist
Party
Të pirit duhan: Jo duhapirës
Alkol: Raste jo speciale
Pijet: Ujë
Caj jeshil
Qumësht
Birrë
Musht
Koktej
Verë e kuqe
Moonshine
 
Ushqimi im: Mish dhe patate
 
Muzika e preferuar: Klasike
Disko
Opera
Rock
Metal
 
Sensi i humorit: Shoqëror
 Shto te të preferuarathttp://upoznavanje.name/69dn0hzksh
Ankohu për këtë përdoruesAnkohu për këtë përdorues
Personals |Burra |Gra |upoznavanje.name dating service TOS and PP | upoznavanje.name dating service Shërbimi mbështetës

Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates