upoznavanje.name | Upoznavanje
upoznavanje.name | Upoznavanje

upoznavanje.name | Upoznavanje

барам машко Муабет - folie | Ulaanbaatar | Франција


Слика наскоро...

folie Близнаци
Франција, Ulaanbaatar

Јас сум женско, 32
барам машко години од 28 до 32

69dn0hzksh

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1987-06-08 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Франција
Мојот град: Ulaanbaatar
Моја фраза за поздрав: welcome my heart 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 50 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Азиско
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Риби
 
Друштво
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Медии / Новинарство
 
Зборувам: Француски
Монголски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
Играње карти
Кампување
Спортување
Готвење
Религија
Купување / Антиквитети
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Тенис
Снукер
Бициклизам
Кошарка
Пливање
Скијање
Сноубординг
Танцување
 
Религија: Будист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Зелен чај
Млеко
Пиво
Вино од јаболка
Коктел
Црвено вино
Moonshine
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Класика
Диско
Опера
Рок
Метал
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://upoznavanje.name/69dn0hzksh
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |upoznavanje.name dating service TOS and PP | upoznavanje.name dating service Сервис за поддршка

Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates